Serum z Beauty Face - Inteligentna terapia skóry :)


O marce Beauty Face dowiedziałam się w momencie, gdy do moich rąk trafiło serum z nowej serii Intelligent Skin Therapy. Otrzymałam je w pudełku ShinyBox i trafiłam akurat na wersję z kolagenem. Obecność produktu ucieszyła mnie i napełniła dobrymi przeczuciami :) Jak sprawdziło się serum Collagen z Beauty Face?Opakowanie:
Mała buteleczka z czerwonego szkła, do zakrętki dołączono bardzo wygodną pipetkę. Regularna cena serum to 29,90 zł, jednak już od ponad miesiąca można kupić ją w niższej, promocyjnej cenie - 19,90 zł. Za w sumie dość wysoką cenę, otrzymujemy jedynie 10 ml produktu, którego wydajność też pozostawia wiele do życzenia.

Konsystencja i zapach:
Konsystencja jest raczej żelowa, serum pozostawia lekkie, odrobinę lepkie wykończenie, jednak bardzo szybko się wchłania. Zapach jest świeży, bardzo delikatny, praktycznie niewyczuwalny.
Skład:
Aqua, Glycerin, Hydrolized Collagen, Hydrolized Wheat & Oat Protein, Hydrolized Elastin, Betaine Monohydrate, Jojoba Amino Acids, Coenzyme Q10, Mineral Complex, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, BHT, Microcrystalline cellulose, Copper Tripeptide.

Skład jest bardzo przyjemny, stworzony z myślą o cerze dojrzałej: kolagen, elastyna, koenzym Q10, witamina E, tripeptydy miedzi i wiele innych.Działanie:
Producent obiecuje, że serum Intelligent Skin Therapy Collagen pozwoli nam spłycić zmarszczki, zwiększyć jędrność oraz elastyczność skóry. Od razu napiszę, że zmniejszenia zmarszczek raczej nie możemy się spodziewać :) Serum jednak jest bardzo lekkie, przyjemnie nawilża skórę. Posiadam dosyć wrażliwą skórę, ale Serum Intelligent Skin Therapy nie wywołało podrażnień, wyprysków, czy uczulenia. Przyjemnie odświeża skórę, nie obciążając jej. Do minusów mogę doliczyć niską wydajność i małą objętość. Przy codziennym stosowaniu, serum starczy nam średnio na 10 dni. 

2 komentarze:

  1. Zaczęłam się interesować kosmetykami przeciwzmarszczkowymi, na pewno nie usuną już istniejących ale są dobrą prezencją. Wcześniej nie słyszałam o tym serum

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że jest tak mało wydajne. Przez 10 dni używania kosmetyku trudno zauważyć konkretne efekty...

    OdpowiedzUsuń