Płyn micelarny o działaniu antybakteryjnym, czyli Under Twenty Anti ACNE


Hej kochani,

W sumie można by było długo debatować, czy delikatny płyn micelarny może mieć też działanie antybakteryjne. Czy nie będzie podrażniał oczu? Płyn micelarny Under Twenty Anti Acne otrzymałam w ramach współpracy, sama pewnie nie kupiłabym go, ponieważ już od dawna nie kupuję kosmetyków przeznaczonych typowo dla nastolatek.Opis producenta:
Płyn micelarny jest rekomendowany dla skóry trądzikowej, ponieważ cechuje się działaniem antybakteryjnym. W kosmetyku połączono działanie substancji czynnych, zarówno tych przeciwtrądzikowych, jak i oczyszczających. Dzięki temu płyn micelarnie łagodnie oczyszcza skórę oraz zmywa makijaż.

Cena i pojemność produktu:
Butelka płynu micelarnego ma prosty kształt z wygodnym zamykaniem. Znajdziemy w niej 200 ml produktu, za który musimy zapłacić średnio ok. 15 zł.

Zalety:
-wygodne dozowanie produktu
-przyspiesza gojenie niedoskonałości skóry
-nawilża skórę
-delikatny zapach
-dobrze oczyszcza

Wady:
-stosunkowo niska wydajność w porównaniu do innych płynów micelarnych (np. Bioderma)
-średnio radzi sobie z mocnym, wodoodpornym makijażem oczu, trwałym eyelinerem
-mam bardzo wrażliwe oczy, dlatego lekko je podrażnia


3 komentarze:

  1. Mam go w zapasach i nie bardzo wiem jak mam się do niego zabrać :D Bo miceli używam do demakijażu oczu a ta 'antybakteryjność' średnio mi się widzi w tej roli... Chociaż staram się nie nastawiać negatywnie bo ich multicleanser podbił moje serce ;))

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam, w sumie już nie jestem under 20 więc nie wiem czy mogę :D W gimnazjum i liceum używałam ich kremów i podkładu antybakteryjnego, który fajnie się u mnie sprawdzał :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeżeli chodzi o firmę Under Twenty, to nie jestem do niej przekonana. Są mało skuteczne, stosowałam ponad rok temu zestaw Anti Acne wraz z płynem miceralnym, żelem oczyszczającym i kremem. Wszystkie składniki posiadały w składzie alkohol, który tylko podrażniał i strasznie wysuszał moją skórę

    OdpowiedzUsuń