Nowa współpraca - Mariza :)


Właśnie przed chwilą listonosz wręczył mi paczkę od firmy, z którą niedawno rozpoczęłam współpracę. Nie wiem czy kojarzycie firmę Mariza?? :) Jeśli nie to tutaj mała ściąga:


Wytwórnia Kosmetyków Mariza jest polską, rodzinną firmą powstałą w 1988 roku. Obecnie nasza siedziba znajduje się w Rząsce koło Krakowa, na obszarze Jury Krakowsko-Częstochowskiej i dzięki szczególnej dbałości o ochronę środowiska, dobrze wkomponowała się w pejzaż okolicy.
W stale powiększającej się ofercie naszej firmy znajdują się kosmetyki do pielęgnacji twarzy (m.in. kremy, mleczka, toniki, pomadki ochronne do ust), ciała (m.in. balsamy, masła, żele pod prysznic, preparaty antycellulitowe, preparaty do kąpieli, kremy do rąk) kosmetyki dla mężczyzn oraz szeroka gama kosmetyków do makijażu (m.in. fluidy, pudry, cienie do powiek, pomadki do ust, emalie do paznokci).
Od początku istnienia firmy produkty Marizy oparte są przede wszystkim na składnikach naturalnych, zgodnie z naszym mottem „Świat piękna i natury”. Ich receptury opracowujemy w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną we własnym laboratorium badawczo-rozwojowym. Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami surowców kosmetycznych, którzy dostarczają nam wysokiej klasy komponenty kosmetyczne z atestami oraz certyfikatami analizy. Dla bezpieczeństwa konsumentów przeprowadzamy szereg testów i badań zapewniających ścisłą kontrolę i wysoką jakość naszych produktów. Podlegają one badaniom dermatologicznym i aplikacyjnym w wyspecjalizowanych, niezależnych instytucjach. Wszystkie nasze wyroby są przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie. Nie są testowane na zwierzętach.
Od 2010 roku obok tradycyjnych kanałów sprzedaży prowadzimy także sprzedaż bezpośrednią naszych produktów.

Kontakt z Panią Celiną z Marizy był niezwykle miły. Spodobało mi się to, że sama sobie mogłam wybrać produkty, które chce otrzymać. I tak oto mój wybór padł na:

 • Lakiery nr 48 i nr 50 :)
 • Cień do powiek - świeża mięta • Balsam brązujący do ciała o zapachu cappuccino :)
 • Masło do ciała o zapachu melona 


Całość :)


Zapraszam do odwiedzenia strony oficjalnej marki MARIZA :)

KLIK

11 komentarzy:

 1. piękne lakiery wybrałaś, szkoda że nie mam dostępu do tej firmy, też bym coś potestowała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, lakiery są bardzo ładne :) Napisz koniecznie później coś o tym balsamie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam zamiar kupić balsam capuccino, więc chętnie przeczytam jego recenzję. Od niedawna jestem ich konsultantką :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje i miłego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję, do ostatnio napisała tez pewna PAni:)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne produkty dostalas do testow. Najbardziej bylabym chyba zadowolona z tego maselka do ciala

  OdpowiedzUsuń
 7. BArdzo lubię ich pielęgnację, lakierów nigdy nie miałam, ale kolorki są bardzo ładne

  OdpowiedzUsuń
 8. nie wiedziałam że markiza ma w swoim asortymencie cienie do powiek :)

  OdpowiedzUsuń